Dom 3 pokoi 105 m² Kriopigi, Grecja

Kriopigi, Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$342,974
$3,266/m²
;
In CRM: 1967
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Opis

Dom znajduje się w lesie w miejscowości Kriopigi 900 metrów od plaży i 700 metrów do głównej drogi (w kierunku morza). Dom znajduje się w kompleksie z wspólnym ogrodem i basenem (wymaga renowacji). W willi są 2 piętra. Parter składa się z salonu z kominkiem i kuchni, sypialni i łazienki. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni i łazienki. Jest otwarte morze i widok na las z domu. 4 warunki antenowe, parking, magazyn, drzwi bezpieczeństwa, elektryczne żaluzje okienne, moskuitto sieci, montaż układu słonecznego i alarm. Więcej informacji o leku Kriopigi > >