Szeregowiec 3 pokoi 130 m² Dilesi, Grecja

Dilesi, Grecja, Municipality of Tanagra, Municipal Unit of Inofyta
$224,335
$1,726/m²
;
In CRM: 60283
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    130 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Na sprzedaż na wyspie Euboea maizonette o powierzchni 130 metrów kwadratowych. Maisonette ma 2 poziomy. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednego prysznica WC. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. Maisonette znajduje się w obszarze Delesi W pełni umeblowane i wyposażone w urządzenia elektryczne Ogród 250 m2 Magazyn, który również działa jako schronienie