Mieszkanie 1 pokój 49 m² Kallithea, Grecja

Kallithea, Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$197,646
$4,034/m²
;
In CRM: 1892
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Cena za m²
    $4,034/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    49 m²

Opis

Kompleks znajduje się w popularnej miejscowości turystycznej Kalithea 650 metrów od plaży i w bliskiej odległości od barów i sklepów. Istnieją 2 baseny, siłownia, plac zabaw dla dzieci, strefa barbeque, strefa rekreacyjna, parking w kompleksie. Kompleks składa się z apartamentów na parterze i maizonettes na 1 i 2 piętrze. Apartamenty znajdują się na parterze i składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki i werandy z ogrodem 25 m kw. Klimatyzacja, ogrzewanie słoneczne, drzwi bezpieczeństwa, elektryczne żaluzje, antena satelitarna, alarm, inteligentny dom. Ceny zaczynają się od 170 000 euro, w zależności od jego pozycji w kompleksie. Budowa zostanie ukończona w lipcu 2026 r. Jeśli chcesz nowoczesny apartament w kompleksie w popularnej, żywej wiosce - ten apartament jest doskonałym wyborem!