Mieszkanie 3 pokoi 137 m² Municipality of Glyfada, Grecja

Grecja, Municipality of Glyfada
$1,53M
$11,161/m²
;
In CRM: 58377
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $11,161/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    137 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    137 m²

Opis

Na sprzeda? pod budowê mieszkanie 137 m kw. W Atenach. Apartament znajduje się na drugim piętrze. Składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, 2 prysznic WC, jeden WC. Mieszkanie ma przedni układ. Wspaniały widok na miasto, morze, góry otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, ogrzewanie. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. Apartament znajduje się w dzielnicy Elliniko Posiada pompy ciepła chłodzącego Luksusowa konstrukcja Dostarczalne 10 / 2026

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte