Szeregowiec 4 pokoi 208 m² Municipality of Glyfada, Grecja

Grecja, Municipality of Glyfada
$2,73M
$13,113/m²
;
In CRM: 58379
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    208 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    208 m²

Opis

Na sprzeda? w ramach budowy maizonette 208 m kw. w Atenach. Maisonette ma 2 poziomy. 3 piętro składa się z jednej sypialni, salonu, kuchni, jednego prysznica WC, jednego WC. 4 piętro składa się z 3 sypialni, 2 prysznic WC, jedna garderoba. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Są: kominek, ogrzewanie. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę obiektu: ogród, garaż. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego. Maisonette znajduje się w obszarze Elliniko Posiada pompy ciepła chłodzącego Luksusowa konstrukcja Dostarczalne 12 / 2025