Dom 4 pokoi 160 m² Pefkochori, Grecja

Pefkochori, Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit
$748,617
$4,679/m²
;
In CRM: 1744
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²

Opis

Luksusowe wille znajdują się na przedmieściach popularnej miejscowości turystycznej Pefkohori 200 metrów do ładnej piaszczystej plaży. Istnieje 4 wille 160 - 180 metrów kwadratowych w kompleksie z prywatnym ogrodem 100 - 400 metrów z basenem i strefą barbeque. Ceny środkowych willi wynoszą 650 000 euro, narożnej willi z widokiem na morze - 750 000 euro i 700 000 euro dla narożnej willi bliżej drogi. Jest parking dla każdej willi. W domach znajdują się 3 piętra, a każda willa składa się z salonu i kuchni, 4 sypialni i 3 łazienek. wille są na sprzedaż w pełni wyposażone i wyposażone w urządzenia elektryczne. Drzwi bezpieczeństwa, klimatyzacja, ogrzewanie, ogrzewanie słoneczne. Koniec budowy - styczeń 2024. Wysoka jakość konstrukcji! Więcej informacji o Pefkohori > >