Mieszkanie 3 pokoi 145 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$407,878
$2,813/m²
;
Data aktualizacji: 9.01.2026

• Adres
    Ermou, 148 Kerameikos Archaeological Museum
  • Metro
    Kerameikos (~ 500 m)
  • Metro
    Metaxourghio (~ 1000 m)
  • Metro
    Monastiraki (~ 900 m)
  • Metro
    Thissio (~ 400 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,813/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    145 m²

Opis

Na sprzedaż -- Mieszkanie mieszkalne -- Ateny Centrum: Ateny - Kerameikos 145 Sq.m., 3 sypialnie, 1 łazienki, 1 WC, 1 kuchnia, 4 piętro, rok budowlany: 1975 Winda, drzwi bezpieczeństwa, Balkony, Metro, Airy, Bright, Klimatyzacja, Blisko do: Συγκοινωνίες, Αγορά, Cena: 350.000 €ΕΡΑΣΜΟτ Κτηματομεσιτική, 2106922300, 6973399210

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?