Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$221,419
$1,959/m²
;
Data aktualizacji: 9.01.2026

• Metro
    Metaxourghio (~ 700 m)
  • Metro
    Monastiraki (~ 1000 m)
  • Metro
    Omonoia (~ 100 m)
  • Metro
    Panepistimio (~ 600 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,959/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Lokalizacja

  • Blisko do metra

Opis

Na sprzedaż - Apartament mieszkalny - Centrum Ateny: Ateny - Omonia 113 Sq.m., 2 Sypialnie, 1 łazienki, 1 WC, 6 piętro, Rok budowlany: 1957 Winda, Drzwi bezpieczeństwa, Podwójne szyby, Balkon namioty, Metro, Klimatyzacja, Solar system wodny, Odnowiony, Cena: 180.000 €ΕΡΑΣΜΟτ Κτηματομεσιτική, 2106922300, 6973399210

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?