Działki Region Macedonia Wschodnia i Tracja, Grecja

Grecja
$136,047
$281/m²
;
In CRM: 1444
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.02.2025

Opis

Kod własności. 1444 - Cena sprzedaży w Thasos Koinira za 130.000 €. Odkryj cechy tego 485 m kw. Plot: to jest szerokość budynku Plot 485 m2 w Kinira Thassos, pod obwodową drogą wyspy, gdzie znajduje się stara rezydencja 40 m2 z kuchnią, WC i sypialnią. Znajduje się bardzo blisko morza Biuro Thassos Realestate znajduje się na wyspie Thassos i specjalizuje się w rynku nieruchomości wyspy. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty lub zadzwoń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w celu uzyskania dalszych informacji. Do wskazania nieruchomości, konieczne jest, aby przedstawić nam dowód tożsamości lub paszport i podpisać umowę między nami. Theodoris Angelidis

Lokalizacja na mapie

Grecja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek