Działki 1 700 m² Metamorfosi, Grecja

Metamorfosi, Grecja, Polygyros Municipality
$232,525
$137/m²
;
In CRM: 381
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Opis

Ziemia jest 1700 metrów kwadratowych i znajduje się na wzgórzu przed plażą w miejscowości Metamorfosi otoczony przez las sosnowy. Przed budynkiem znajduje się las bez bezpośredniego dostępu do plaży. Widok na morze będzie z 2 piętra domu. Nieruchomość posiada dodatek na budynek 210 metrów kwadratowych. Informujemy, że jesteśmy firmą budowlaną i możemy budować zgodnie z życzeniami i wymaganiami klienta na tej ziemi. Więcej informacji na temat Metamorfosi > >

Lokalizacja na mapie

Metamorfosi, Grecja, Polygyros Municipality
Edukacja
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek