Działki 140 m² Ajos Nikolaos, Grecja

Ajos Nikolaos, Grecja, Municipality of Agios Nikolaos, Agios Nikolaos Municipal Unit
$171,203
$1,223/m²
;
In CRM: 5641
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Opis

Na sprzedaż gruntów o powierzchni 140 m ² na Krecie. W ramach planu miasta. Terytorium posiada: dostawy wody, dostawy energii elektrycznej. Plac ziemi znajduje się w mieście Agios Nikolaos. Agios Nikolaos jest stolicą jednostki regionalnej Lassithi. Jest on dostępny z kontynentu i całej Europy poprzez lotnisko Nikos Kazantzakis, Sitia lotniska i wiele codziennych usług promowych w Heraklion. Miasto posiada 3 unikalne plaże, zwykłą infrastrukturę i wszystkie udogodnienia, które mogą być wymagane do doskonałego wypoczynku. Po drugiej stronie wybrzeża można znaleźć liczne tradycyjne tawerny ze świeżych owoców morza, restauracji, które oferują smak Cretan kuchni, kawiarni, różnych sklepów i innych obiektów rekreacyjnych.

Lokalizacja na mapie

Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?