Działki 200 m² Nea Triglia, Grecja

Nea Triglia, Grecja, Municipality of Nea Propontida
$1,77M
$8,855/m²
;
In CRM: 8162
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Opis

Na sprzedaż ogrodzony teren o powierzchni 22000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Terytorium ma strukturę, studnię, zaopatrzenie w wodę, zaopatrzenie w energię elektryczną. Z terenu roztacza się widok na morze, góry.

Lokalizacja na mapie

Nea Triglia, Grecja, Municipality of Nea Propontida
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty