Dom wolnostojący 2 pokoi 30 m² Alavus, Finlandia

Alavus, Finlandia, Kuusiokunnat sub region
$90,926
$3,031/m²
;
In CRM: 673796
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    30 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 000 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.

Lokalizacja na mapie

Alavus, Finlandia, Kuusiokunnat sub region

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć