Mieszkanie 3 pokoi 77 m² Turku sub region, Finlandia

Finlandia, Turku sub region, Turku
$91,020
$1,190/m²
;
In CRM: 673642
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

• Adres
    Koukkarinkatu, 6 d

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,190/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Stylowy i przestronny dwupokojowy apartament z przeszklonym balkonem w doskonałej lokalizacji w pobliżu usług i połączeń transportowych. Ten dom doskonale nadaje się dla pierwszego kupca, inwestora lub rodziny. Obszar Varisso oferuje codzienną wygodę w najlepszym miejscu, ze wszystkimi niezbędnymi usługami w odległości krótkiego spaceru. W okolicy znajduje się kilka szkół, ośrodków opieki dziennej, place zabaw, a także wiele możliwości rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Najbliższa przedszkola i przedszkola znajdują się po drugiej stronie ulicy, a najbliższa szkoła jest tylko cztery minuty spacerem od, co codzienne życie szczególnie łatwe dla rodzin. Centrum handlowe Varisso jest oddalone o 6 minut spacerem, a najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 4 minuty. Autobusy jeżdżą często przez Varisso, co dwie minuty. Linie 3 i 3A wygodnie przejść przez Itäharju Prisma i Tyks, a linia 4 zabierze Cię bezpośrednio do centrum handlowego Skanssi w niecałe piętnaście minut. W apartamencie znajduje się jasny i funkcjonalny układ z hojnie wielkości pokoi. Zarówno kuchnia, jak i salon oferują wystarczająco dużo miejsca na stół jadalny. Salon zapewnia dostęp do przestronnego, przeszklonego balkonu, który również zawiera zestaw jadalny. Przestrzeń magazynowa jest wzmocniona przez praktyczne i przestronne spacery - w szafie. Powierzchnie są w dobrym stanie, co pozwala wprowadzić się bez żadnych natychmiastowych potrzeb renowacyjnych. W pobliżu budynku znajduje się oddzielny parking, w którym można wynająć miejsce parkingowe. Skontaktuj się i zarezerwuj prywatny widok!