Dom 3 pokoi 88 m² Sundsberg, Finlandia

Kirkkonummi, Sundsberg, Finlandia, Helsinki sub region
$496,861
$5,646/m²
;
In CRM: 673704
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.03.2026

• Adres
    Konsulinkaari, 6

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    88 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    9 898 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.

Lokalizacja na mapie

Kirkkonummi, Sundsberg, Finlandia, Helsinki sub region