Dom 5 pokojów 142 m² Haukipudas, Finlandia

Haukipudas, Haukipudas, Finlandia, Oulu sub region, Oulu
$279,349
$1,970/m²
;
In CRM: 672812
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.04.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    142 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 260 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.

Lokalizacja na mapie

Haukipudas, Haukipudas, Finlandia, Oulu sub region, Oulu