Dom 5 pokojów 120 m² Joensuu sub region, Finlandia

Finlandia, Joensuu sub region, Joensuu
$201,641
$1,680/m²
;
In CRM: 672745
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.03.2026

• Adres
    Torpantie, 18

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 720 m²

Opis

Dobrze utrzymany apartament w kształcie Asunto Oy nadaje się nawet dla większych rodzin w granicach Pilkon - Käpykanka, tylko około 3 km od Joensuu Market. Lokalizacja jest doskonała: szkoła, sklep, uniwersytet, pole golfowe, jak również centrum miasta różnorodne usługi i działania na świeżym powietrzu są w pobliżu. Apartament jest gotowy do poruszania się i jest w bardzo czystym stanie w całym. Został on zaktualizowany na różnych etapach, aby sprostać współczesnym wymaganiom życia, czyniąc zespół beztroski i nowoczesny. Jasny i funkcjonalny, dom oferuje cztery sypialnie, jak również komfortowe obszary mieszkalne na dwóch piętrach. Kominek magazynowy i powietrzna pompa ciepła zwiększają komfort życia i zwiększają efektywność energetyczną. Szklany taras służy jako praktyczny dodatkowy pokój i zapewnia doskonałe ustawienie dla gości letnich, na przykład. Pomieszczenia magazynowe są wyjątkowo obfite: trzy szafy spacerowe, przestronne szafy, ciepły pokój rzemieślniczy / magazynowy oraz podzielona szopa znajdująca się obok garażu. Prąd jest dostępny do ładowania samochodu elektrycznego. Obiekt przeszedł inspekcję fitness dnia 22.1.2026. Raport jest dostępny od brokera.