Mieszkanie 2 pokoi 72 m² Helsinki sub region, Finlandia

Finlandia, Helsinki sub region, Helsinki
$434,902
$6,040/m²
;
In CRM: 672355
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.03.2026

• Adres
    Kolmas linja, 7 B
  • Metro
    Hakaniemi (~ 200 m)
  • Metro
    Sörnäinen (~ 700 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,040/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Stylowy 72 m ² Penthouse Home w sercu Kallio Zapraszamy do zwiedzania piątego piętra kamienicy, która łączy nowoczesny komfort życia z lokalizacją obok Kallio udogodnienia. W środku apartamentu znajduje się przestronna sala z otwartymi drzwiami podwójnymi w obu kierunkach. Widok przebiega pięknie przez apartament, tworząc uczucie spacyzmu i umożliwiając wszechstronne rozwiązania przestrzeni. Na ulicy znajduje się klimatyzowany salon i oddzielna kuchnia z dostępem do siebie. Odnowiona kuchnia oferuje zarówno funkcjonalność, jak i jasny podział przestrzeni na codzienne życie. Cichy dziedziniec strona sypialnia ma dużo miejsca i widoki na dziedziniec bloku. Mundur mieszkania, lekkie winylowe podłogi deski tworzy harmonijny i nowoczesny wygląd. Cały apartament został poddany gruntownej renowacji, z odnowioną łazienką, kuchnią i wszystkie powierzchnie zostały świeże spojrzenie. Wszystkie usługi w Kallio są zaledwie kilka minut spacerem, np. Rynek Hakaniemi Hall, modne restauracje i kawiarnie, Karhuparken i Tokoinranta szlaki spacerowe. Linki transportowe są doskonałe - metro, tramwaje i autobusy biegną w pobliżu i wygodnie podjąć w każdym kierunku.