Mieszkanie 3 pokoi 64 m² Kittila, Finlandia

Kittila, Finlandia, Fell Lapland sub region
$287,069
$4,521/m²
;
In CRM: 671312
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Mustikkakierto, 8

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,521/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Jak Oy Kittilän Levin Loude - nowa, wygodna kamienica mieszkająca w spokojnej leśnej okolicy Levi. Ciesz się własnym spokojem pośród natury, ale tylko 9 minut jazdy od różnych usług Levi. Szkoła podstawowa i ośrodki opieki dziennej Sirki są łatwo osiągalne w około 13 minut przez ścieżkę rowerową, a rodzinne trasy narciarskie w kierunku Könkää znajdują się prawie tuż za drzwiami. Dobrze zaprojektowane układy i starannie dobrane materiały wnętrz sprawiają, że codzienne życie jest piękne i funkcjonalne. Wspólny, zapraszający dziedziniec z placem zabaw i magazynem wyposażenia zewnętrznego zwiększa poczucie wspólnoty i sprawia, że życie codzienne jest jeszcze łatwiejsze. Efektywne energetycznie ogrzewanie geotermiczne utrzymuje koszty mieszkań pod kontrolą i zapewnia ekologiczny wybór na nadchodzące lata. Zrób to dla siebie - zapraszamy do życia w Levi! Jako korzyść z kampanii, deweloper zapłaci 6 miesięcy kosztów utrzymania i finansowania w imieniu kupującego! Działaj szybko - zostało tylko kilka jednostek!

Lokalizacja na mapie

Kittila, Finlandia, Fell Lapland sub region