Dom 4 pokoi 116 m² Sotkanniemi, Finlandia

Sotkanniemi, Finlandia, Kuopio sub region, Kuopio
$233,563
$2,013/m²
;
In CRM: 668766
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    50 000 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.

Lokalizacja na mapie

Sotkanniemi, Finlandia, Kuopio sub region, Kuopio