Dom 6 pokojów 245 m² Loviisa, Finlandia

Loviisa, Finlandia, Loviisa sub region
$234,912
$959/m²
;
In CRM: 667539
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    245 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    5 327 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.