Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Prowincja Morza Czerwonego (Egipt), Egipt

Egipt
$87,662
$1,349/m²
;
In CRM: 673948
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.04.2026

Cena za m²
    $1,349/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Umeblowane 1 pokojowe mieszkanie w Sun Gate - Sahl Hasheesh. Apartament znajduje się na 1 piętrze BUA: 70 m2 Wyposażenie: salon z kuchnią w oddzielnej strefie i balkon, sypialnia, łazienka. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony. Gotowy do wejścia lub wynajęcia. Cena: 75 000 EUR Sun Gate jest częścią ogromnego ośrodka położonego w pierwszej linii w Sahl Hasheesh. Resort składa się z apartamentów mieszkalnych Ocean Breeze, Sun Gate mieszkań mieszkalnych i Gravity hotel. Mieszkańcy mogą korzystać z 7 basenów na całym kurorcie, prywatna plaża z molo, plac zabaw dla dzieci, kilka restauracji oferujących kuchni z całego świata, itp. Zniżki za usługi hotelowe i Aqua Park. Mieszkańcy ośrodka mogą korzystać z plaż Palm Beach Pizza - Sahl Hasheesh i Samra Bay Resort - Hurghada za darmo.