Mieszkanie 2 pokoi 112 m² Crveni Vrh, Chorwacja

Crveni Vrh, Chorwacja, Grad Umag
$1,18M
$10,540/m²
;
Data aktualizacji: 27.04.2026

Cena za m²
    $10,540/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Na północno-zachodnim krańcu Istrii, w Savudrija, leży Petram Resort & Residences, najbardziej luksusowy kurort na wybrzeżu Chorwacji i unikalny projekt, który łączy nowoczesną architekturę, ostateczny komfort i bezpieczeństwo inwestycji. Posiadanie mieszkania tutaj oznacza znacznie więcej niż zwykłe posiadanie nieruchomości - jest to wejście w świat prestiżowego stylu życia, prywatności i luksusowego wypoczynku. Właściciele mogą korzystać ze wszystkich udogodnień kurortu światowej klasy, jednocześnie generując stabilne dochody poprzez profesjonalnie zarządzany program wynajmu. Petram Resort & Residences został uznany za cel dla hedonistów, rodzin i inwestorów, którzy szukają luksusu bez kompromisu.

Apartamenty
Główny ośrodek budowa dom 179 mieszkanie różny rodzaj. Wszystkie apartamenty wyposażone są w prywatne tarasy z widokiem na morze lub śródziemnomorskiej zieleni, a wnętrza są zaprojektowane we współczesnym stylu z naciskiem na elegancję i naturalne materiały. Każda jednostka wyposażona jest w nowoczesną kuchnię, łazienki z ogrzewaniem podłogowym, suszarkę do naczyń, inteligentny system TV, sejf i szybki internet. Zwrócono dużą uwagę na szczegóły, które zapewniają komfort domu i luksus hotelu w tym samym czasie, od materiałów premium do spersonalizowanych usług, takich jak urządzenia dla dzieci lub pet przyjazne udogodnienia na życzenie.