Mieszkanie 3 pokoi 97 m² Grad Rijeka, Chorwacja

Chorwacja, Grad Rijeka
$332,747
$3,430/m²
;
Data aktualizacji: 19.03.2026

• Adres
    Marohniceva ulica, 10

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,430/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    97 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Opis

W obszarze Vojak Rijeka, w pełni odnowiony apartament z trzema sypialniami o łącznej powierzchni 97 m ² jest na sprzedaż. Podczas renowacji wymieniono wszystkie instalacje wodne i elektryczne, wraz z podłogą oraz zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną stolarką. Apartament znajduje się na drugim piętrze budynku mieszkalnego z łącznie dwóch pięter. Oferuje 92 m ² powierzchni mieszkalnej i 7,5 m ² balkon z dostępem od dwóch większych pokoi. Obiekt obejmuje również magazyn w piwnicy o powierzchni około 5 m ². Zewnętrzna stolarka posiada okna z potrójnym szkłem, zapewniając doskonałą izolację i efektywność energetyczną. Ogrzewanie i chłodzenie są dostarczane za pośrednictwem urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric, z oddzielnym urządzeniem zainstalowanym w każdym pomieszczeniu. Łazienka jest wyposażona w ogrzewanie podłogowe dla dodatkowego komfortu. Mieszkanie jest sprzedawane nieumeblowane, a dzięki swojemu układowi i doskonałej lokalizacji, może być również urządzone jako przestrzeń biznesowa. Drodzy nabywcy, zgodnie z ustawą o pośrednictwie nieruchomości, nieruchomości przeglądania są możliwe tylko po podpisaniu umowy brokerskiej. W przypadku pomyślnego zakupu nabywca jest zobowiązany do zapłaty prowizji agencji. Kod identyfikacyjny: 2546