Mieszkanie 5 pokojów 160 m² Grad Rijeka, Chorwacja

Chorwacja, Grad Rijeka
$358,549
$2,241/m²
;
Data aktualizacji: 17.03.2026

Cena za m²
    $2,241/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    160 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Škurinje - pośredniczymy w wynajmie przestronnego dwupoziomowego apartamentu składającego się z dwóch oddzielnych jednostek - jednego na każdym piętrze. Mieszkanie jest wynajmowane jako całość, co czyni go doskonałym wyborem dla większych pracowników rodziny lub firmy. Cena wynajmu wynosi €300 od osoby, plus media. Jednostki nie są wynajmowane oddzielnie, ale tylko razem. Na parterze (87 m ²) znajduje się przestronny salon z kominkiem, otwarta kuchnia i jadalnia, łazienka i trzy sypialnie. Na piętrze druga jednostka oferuje salon, kuchnię i jadalnię, łazienkę i dwie sypialnie. Poziom ten obejmuje również załączoną loggię z widokiem na miasto i morze, plus dwa połączone tylne tarasy - idealne do relaksu i cieszyć się na zewnątrz. Apartament znajduje się w cichej okolicy i oferuje dużą przestrzeń, komfort i funkcjonalność dla komfortowego codziennego życia dla większej grupy. Drodzy klienci, zgodnie z ustawą o pośrednictwie nieruchomości, przeglądanie nieruchomości jest możliwe tylko po podpisaniu umowy brokerskiej. Zgodnie z tym samym, klient jest zobowiązany zapłacić prowizję agencji po zawarciu umowy najmu / zakupu. Kod identyfikacyjny: 2645