Mieszkanie 2 pokoi 68 m² Grad Rijeka, Chorwacja

Chorwacja, Grad Rijeka
$291,895
$4,293/m²
;
Data aktualizacji: 17.03.2026

Cena za m²
    $4,293/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    68 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Opis

Apartament o łącznej powierzchni 68,37 m ² jest na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Podmurvice, położony na szóstym piętrze schludny i dobrze utrzymany budynek z windą. Apartament posiada funkcjonalny i praktyczny układ i składa się z kuchni z salonem, dwie wygodne sypialnie i dodatkowe pokoje pomocnicze, które zapewniają komfortowe i wysokiej jakości życia. Ze względu na wyższe położenie podłogi, apartament oferuje mnóstwo naturalnego światła i przyjemny poziom prywatności. Jest zorientowany na południe i oferuje ładny balkon z widokiem. Magazyn na parterze budynku również należy do mieszkania, zapewniając dodatkową wygodę przechowywania. Transport publiczny, sklep, szkoła i przedszkole znajdują się w pobliżu. Nieruchomość jest idealna do życia rodzinnego, ale również stanowi doskonałą okazję inwestycyjną ze względu na swoją doskonałą lokalizację i dobre połączenia transportowe. Drodzy nabywcy, zgodnie z ustawą o pośrednictwie nieruchomości, nieruchomości przeglądania są możliwe wyłącznie po podpisaniu umowy brokerskiej. Nabywca zobowiązany jest zapłacić prowizję w przypadku zakupu. Kod identyfikacyjny: 2976