Mieszkanie 1 pokój Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$350,710
$6,263/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Cena za m²
    $6,263/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    56 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Luksusowe apartamenty w wyjątkowej lokalizacji w pierwszym rzędzie do morza - REF ID: 2035/126 w Trogirze Luksusowy budynek jest w trakcie budowy w wyjątkowej lokalizacji w pierwszym rzędzie do morza w pobliżu Trogiru. Będzie miał w sumie pięć apartamentów, każdy z całkowicie otwartym panoramicznym widokiem na morze. Obiekt będzie zorientowany na południe, położony na kaskadowym terenie i otoczony ze wszystkich stron śródziemnomorską roślinnością. Budynek będzie miał łącznie cztery piętra. Na pierwszych dwóch piętrach znajdą się dwa dwupoziomowe apartamenty, które będą miały przestronną część dzienną, łazienkę i pralnię na parterze. Wewnętrzne schody będą prowadzić na pierwsze piętro, gdzie znajdą się trzy sypialnie i jedna lub dwie łazienki. Na drugim piętrze znajdzie się jedna sypialnia i jeden apartament z dwiema sypialniami i zadaszonym balkonem. Na ostatnim piętrze znajdzie się duży penthouse o powierzchni 135 m² z urzekającym widokiem na morze. Będzie się on składał z przedpokoju, trzech sypialni, z których dwie będą miały dostęp do balkonu, dwóch łazienek i przestronnej części dziennej z dostępem do loggii i balkonu. W apartamencie znajduje się również toaleta dla gości, garderoba i pralnia. Oba apartamenty na parterze będą miały dostęp do tarasu z pergolą i własnym ogrodem z dalmatyńskim ogrodnictwem i wanną z masażem w ziemi. Wszystkie apartamenty będą w pełni wyposażone w ogrzewanie podłogowe, a wszystkie pokoje będą klimatyzowane. Miejsca parkingowe znajdą się za budynkiem. Nieruchomość zapewnia poczucie absolutnej prywatności i spokoju, a przed obiektem znajduje się zaciszna plaża. Wszystkie niezbędne udogodnienia znajdują się w odległości spaceru, a lotnisko oddalone jest o zaledwie 10 km. NISKI I WYSOKI PARTER: S1 - 152,47 m² ogród ok. 100 m² (trzypokojowy apartament z tarasem, loggią i balkonem) - €980,000 S2 - 107,47 m² ogród ok. 100 m² (trzypokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem) - €780,000 PIĘTRO: S3 - 76,91 m² (dwupokojowy apartament z loggią i balkonem) - 430.000 € - REZERWACJA S4 - 56,05 m² (apartament z jedną sypialnią i balkonem) - 320.000 € DRUGIE PIĘTRO: S5 - 134,29 m² (trzypokojowy apartament z loggią i balkonem) - 980.000 €