Mieszkanie 1 pokój Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$186,314
$2,910/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Cena za m²
    $2,910/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    64 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022

Opis

Na sprzedaż jest nowo wybudowany apartament w Borik w Zadarze. Jest to apartament na parterze budynku z 6 apartamentami. Rozkład składa się z sypialni, łazienki, kuchni z jadalnią i salonem, zadaszonego tarasu. Powierzchnia użytkowa netto opisywanego obiektu wynosi 52,63 m2. Ponadto do apartamentu przynależy pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 3,90 m2, ogródek o powierzchni ok. 25 m2 oraz 2 miejsca parkingowe przed budynkiem.

Całkowita powierzchnia użytkowa netto apartamentu z przynależnymi udziałami wynosi 64,03 m2.

Orientacja nieruchomości na zachód. Odległość od morza 480 m. Odległość od centrum 2,7 km.

Budynek jest w trakcie budowy, a wprowadzenie się do niego planowane jest do lata 2022 roku. Budynek składa się z 6 apartamentów - parter i dwa kolejne piętra. Konstrukcja z cegły Thermoblock 25 cm. Nowoczesny design z płaskim dachem. Okna PCV z elektrycznymi roletami, moskitierami i potrójną szybą. Izolacja termiczna fasady 10 cm styropianu. Przewiduje się przepustowość energetyczną A. Płytki podłogowe i parkiet. Klimatyzacja Daikin w salonie i sypialni. Ponadto ogrzewanie podłogowe, z wyjątkiem sypialni. W końcu drzwi wejściowe są antywłamaniowe i ognioodporne.

Zadar

Ta część miasta, Borik, znana z piaszczystych plaż, jest dobrze wyposażona w dodatkowe udogodnienia dla rozrywki i rekreacji. Znajdują się tu również korty sportowe.
Borik to miejscowość z piękną plażą, dlatego jest polecana dla rodzin z dziećmi. Różnorodność obiektów sportowych w pobliżu miasta Zadar sprawia, że jest ono interesujące dla młodych ludzi.