Dom 418 m² Municipality of Lopar, Chorwacja

Municipality of Lopar, Lopar, Chorwacja
$553,577
$1,324/m²
;
Data aktualizacji: 30.08.2024

• Adres
    Lopar, 273

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1998
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    418 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 555 m²

Usługi komunalne / Czysta energia

Elektryczność:

  • Dostępne

Opis

I26187 Lopar

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?