Dom 112 m² Brześć, Białoruś

Białoruś, Brześć
$38,000
$339/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    Cyrvonahvardziejskaja vulica, 92

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    800 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Pracujemy od właściciela! Kupując ten obiekt, nie płacisz agencji prowizji! Na sprzedaż jednopiętrowy dom w Brześciu, na Graevce. Całkowita powierzchnia domu: 82,8 m2. Ściany - drewno, dach - łupek, okna - z drewnianymi ramami. prąd - to ogrzewanie - gaz, woda - cóż, udogodnienia na ulicy. Działka - 8 akrów. Dodatkowo dostępne: szopa, toaleta, garaż. Ogrodzenie obwodowe. Obszar z rozwiniętą infrastrukturą. Dobre połączenia transportowe. Kod obiektu 10618 umowa 10618 z dnia 03.01.2018 Licencja nr 02240/269 została wydana przez Ministerstwo Sprawiedliwości Republiki Białorusi z dnia 21 marca 2014 r. UNODC: 291267309