Dom 126 m² Damacauski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Damacauski sielski Saviet
$12,500
$99/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    ulica Komsomolska, 85

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2000
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    126 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 000 m²

Opis

Skrzynka budynku mieszkalnego w dzielnicy Brześć. 2000 p. 1 piętro i strych. Ogółem SNB - 126,9 m kw., łącznie. - 126,9 m kw., żyje. - m2, kuchnia. - 20.0 m2 6 pokoi, wysokość sufitu - 2.70 m. Ściany: materiał - blok krzemianowy; wykończenie elewacji - cegła krzemianowa. Krew: łupek. Fundacja: monolityczna taśma; materiał - beton; poduszka jest betonem. Komunikacja: gaz - scentralizowany (w domu), woda - scentralizowane zaopatrzenie w wodę (na zewnątrz ulicy), elektryczność - scentralizowany (na zewnątrz). Budynki goszczące: skrzynka stodoły bez dachu. Wykres - 0.2000 ha. Zobacz więcej Handel jest zawsze możliwy - telefon! Jesteśmy gotowi do pomocy w sprzedaży nieruchomości na zakup tego obiektu, rozważyć wymianę. Tutaj można znaleźć inne opcje - dzisiaj ponad 3000 na naszej stronie internetowej.