Mieszkanie 3 pokoi 68 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$205,016
$3,028/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    Miastrauskaja vulica, 17

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,028/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2019
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Mieszkanie trzypokojowe z renowacją w LCD "Promenada w Lebyazhem"

Na sprzedaż stylowy i przytulny apartament trzypokojowy w kompleksie mieszkalnym "Promenada w Lebyazhem", położony w centrum prestiżowej dzielnicy Lebyazhy pod adresem: Myastrovskaya str., 17.

Apartament posiada dwie sypialnie i przestronny pokój dzienny kuchni. Apartament znajduje się na wysokim 9. piętrze 9- piętrowego budynku z blokiem ramowym zbudowanym w 2019 roku. Dom posiada windę od zera piętra, a na miejscu znajdują się tylko trzy apartamenty, które zapewniają dodatkowy komfort życia.

Mieszkanie jest nowoczesnym projektantem naprawy przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Wnętrze jest zaprojektowane w stylowej, odpowiedniej estetyce. Okna oferują przyjemny widok na obie strony domu.

Wyposażenie i zalety apartamentu:
- 95% ukończone (nadal istnieje splot, drzwi i małe inwestycje w hydraulikę i elektryczność);

Budowa w kuchni z pełnym zestawem urządzeń gospodarstwa domowego, w tym zmywarki;
podłoga: płytki w kuchni i korytarzu, parkiet w salonach;

- ogrzewanie podłogowe
- wyłożone i pomalowane ściany;
- wysokość sufitu - 2.74 m;
- Jest projekt projektowy.

Sprzedaż mebli i sprzętu.

Kompleks mieszkalny znajduje się w jednym z najbardziej popularnych obszarów Mińska z rozwiniętą infrastrukturą i doskonałą dostępnością transportu. W odległości spaceru znajdują się Minsk- Arena, centrum handlowe Arena City, supermarkety, przedszkola, szkoły, gimnaże, apteki, banki, poliklinika, kluby sportowe i centra fitness. Wygodny dostęp do Moscow Ring Road pozwala szybko dotrzeć do każdej części miasta.