Mieszkanie 3 pokoi 53 m² Słonim, Białoruś

Słonim, Białoruś
$26,300
$497/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    ulica Brzeska, 71 k 2

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $497/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1975
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzedaż dobry apartament trzypokojowy w okolicy ulicy. Brześć 71 / 2 na 3 piętrze 5-piętrowego domu.

Powierzchnia całkowita .-52,9 metrów kwadratowych, mieszkalne 35,4 metrów kwadratowych. Kuchnia -7,8 metrów kwadratowych. Apartament znajduje się w środku domu, lekkie i ciepłe. Pokoje nie są przejezdne, lokalizacja po dwóch stronach. Pod domem jest magazyn i piwnica. Łazienka jest oddzielona. Od wyjścia z sypialni do przeszklonej loggii. W kuchni jest okno z PVC. Podłogi są drewniane, na szczycie płyty pilśniowej, w kuchni linoleum. Sufity były spłaszczone. Ciepła woda. Mieszkanie jest sprzedawane bez mebli.

Dom jest w bardzo dogodnym miejscu. W pobliżu domu, w odległości spaceru są: sklepy, przedszkola, szkoła, apteka, poczta, bank, minimarket, budynek policji i wiele więcej. Zielony dwór. Ostrożnie i czyste wejście, jest interkom.

Doskonałe połączenia transportowe do wszystkich kierunków miasta.

Dobra oferta!

Widok w dowolnym czasie wygodne dla Ciebie przez układ! Zadzwoń! Zaproponowanie jest właściwe.

Możliwe jest zakup za pomocą kredytu bankowego, salda mieszkaniowego.

LLC "Estate Company" jest jedyną agencją w Slonim na podstawie: licencji Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Białorusi 02240 / 394 z dnia 26.02.2020. UNP 693141368 Nasz adres: Slonim, Lenin Square 11. Umowa o świadczenie usług w zakresie nieruchomości 11 / 9 z 15.05.2026

Numer umowy z agencją 11 / 9 od 2026- 05- 15