Mieszkanie 2 pokoi 51 m² Buda Koszelewska, Białoruś

Buda Koszelewska, Białoruś
$29,000
$568/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    vulica Laurynovica, 1 Buda kasaleuski dzarzauny agrarna tehnicny kaledz

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $568/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1983
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie.

Panel zbudowany w 1983 roku.

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze piętrowego budynku. Układ funkcjonalny pokoju z dwóch stron. Łazienka jest oddzielona.

Przytulne pokoje, czysty balkon.

Funkcjonalne zestawy kuchenne pozostają dla nowych właścicieli! Zostało trochę mebli.

Stan mieszkania - wprowadzić się i żyć! Pokrywa podłogowa to linoleum.

Ściany są pokryte neutralnymi kolorami.

Okna szklane są instalowane w całym mieszkaniu.

Namalowany dom.

Przystanek autobusowy znajduje się 5 minut spacerem od domu. Autobus jeździ co 30 minut.

Dobra lokalizacja domu, z dala od hałaśliwej drogi. Przedszkole jest w odległości spaceru. Jest szkolny autobus.

Zadzwoń i przyjdź do oglądania dla przyjemnych wrażeń! Zawsze witamy.

Kapitał nieruchomości, ulica Gomel. Chłop 1-3.

Numer umowy z agencją 24 / 13 od 2026- 05- 11