Mieszkanie 2 pokoi 73 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$187,900
$2,581/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    praspiekt Haziety Prauda, 3
  • Metro
    Michalova (~ 1000 m)
  • Metro
    Piatroŭščyna (~ 700 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,581/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    73 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu Metro Petrovshchyna

❤️Nowoczesny apartament 2-pokojowy z europejską renowacją w murowany dom zbudowany w 2012 roku w pobliżu stacji metra Petrovshchyna jest doskonałą opcją dla komfortowego życia lub rentownej inwestycji.

Na sprzeda? przytulny 2-pokojowy apartament na 5 pi? trze 9- pi? trowego ceglanego domu. Powierzchnia apartamentu 72,8 m2, mieszkanie 39 m2, przestronna kuchnia 10,1 m2. Apartament posiada wysokiej jakości renowacja: laminat podłoga jest położona, nowoczesne sufity są zainstalowane, apartament jest w pełni gotowy do życia. Pokoje są jasne i przestronne, wygodny układ tworzy uczucie komfortu i przytulności. Osobna łazienka jest praktycznym rozwiązaniem dla rodziny. Istnieje przeszklona loggia, która będzie doskonałym miejscem na odpoczynek lub dodatkowe przechowywanie.

Dom znajduje się w moskiewskiej dzielnicy Mińska, w mikrodzielnicy South- West, zaledwie kilka minut od stacji metra Petrovshchyna. Dom ceglany zbudowany w 2012 roku charakteryzuje się dobrą izolacją cieplną i akustyczną. Czyste, schludne wejście, nowoczesna winda, teren domu, wygodny parking w pobliżu domu. W pobliżu znajdują się sklepy, supermarkety, szkoły, przedszkola, apteki, banki i centra handlowe.