Dom 118 m² Budahova, Białoruś

Budahova, Białoruś, Zodzinski sielski Saviet
$49,995
$424/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

• Adres
    ulica Centralna, 6

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1994
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    118 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 200 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Dom dla komfortowego życia i wypełnienia energii natury w ag. Budagovo jest 5 minut od Jodino.

Dom to kłoda, dach to ondulina, wysoki fundament. Światło, woda i gaz są centralne w domu, kanalizacja jest lokalna w domu.

Na pierwszym poziomie duża sala, która może być podzielona na 2 pokoje, znajduje się kominek, duży pokój dzienny kuchni, łazienka, hala wejściowa, na drugim poziomie 3 sypialnie.

Duży płaski działka 22 akr w prywatny własność, na kapitałem działka 2-
poziom szopa, które mogą być wyposażone pod wanną, staw, szklarnia, altana, jego własna studnia, brama do przyjazdu samochodu.

Obszar pozwala umieścić huśtawkę, basen, garaż lub pensjonat. Plac jest bardzo dobrze zadbane, wiele drzew owocowych i krzewów (orzech, porzeczki, gruszki, jabłonie, borówki itp.). Dom jest idealny do całorocznego życia.

W pobliżu znajdują się dwa sklepy, jest "Kopiechka", szkoła, ogród, klinika ambulatoryjna. W pobliżu przystanku, dobre drogi dojazdowe, asfalt do domu, wygodna droga do Mińska, Zhodino i Borisov, autobusy i minibusy działają regularnie.