Dom 83 m² Muchaviecki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$57,000
$691/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    Raduga 2008, Kvetkavaa vulica

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2017
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    83 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    432 m²

Opis

Lot 9239. Pudełko w domu w ogrodzie partnerstwa.
Zaproszenie do uzyskania bardziej szczegółowych informacji

Na sprzeda ¿jest pudło domu wsi wybudowany w 2017 roku w najbli ¿szym przedmieście Brześć w kierunku Kamenitsa- Zhiravetskaya.
Dom został zbudowany od podstaw z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i zgodności z normami.
Budynek posiada monolityczny fundament betonowy, materiał ścienny - bloki krzemianowe 30 cm, dach dachowy - dach metalowy, okna - PVC.

Całkowita powierzchnia domu wynosi 82,5 metrów kwadratowych.
Zgodnie z planem, dom na pierwszym piętrze ma korytarz, piec, podzielona łazienka, kuchnia i 2 salony. W domu jest też piwnica.

Komunikacja
- scentralizowana elektryczność
Pasy gazowe wzdłuż ulicy w pobliżu (płatność wypłacona)
Fiber optic zostało przeprowadzone w partnerstwie.

Powierzchnia działki wynosi 4,32 akrów, forma własności gruntów jest prywatna. Struktura kapitałowa jest zarejestrowana.

Do miasta transportu publicznego zatrzymać 700 m.
Linki transportowe: autobusy 230, 231, 232, 235, 258, 444, jak również taksówki wahadłowe 23 i inne w kierunku Kamenitsa- Zhirovetskaya i Brześć.