Mieszkanie 1 pokój 43 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$85,000
$1,986/m²
;
In CRM: 993101
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    vulica Prusynskich, 12

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,986/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    18 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2007
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    19

Opis

Szukasz miejsca z dużą ilością światła, przestrzeni i ciszy? Ten apartament został stworzony dla komfortowego życia w jednym z najbardziej zielonych obszarów Mińska. Świetna opcja dla ciebie i dla inwestycji. O mieszkaniu: Idealne 9 piętro z 19 - optymalna wysokość, piękny widok. Uczciwy materiał filmowy - 42,8 m2 powierzchni całkowitej, 45,2 m2 (według Rady Bezpieczeństwa Narodowego) Maksymalne światło - w przestronnym salonie (17.9 m2), stylowe okna są zainstalowane w podłodze. Komfortowa kuchnia - 9.3 m2, gdzie wygodnie gotować i przyjmować gości. Udogodnienia - oddzielna łazienka, przeszklone loggia, liczniki wody i domofon. Dom jest nowoczesnym panelowym domem 2007 roku. Infrastruktura: Wszystko jest w pobliżu - szkoła, przedszkole, poliklinika, apteki i supermarkety tuż obok domu. Natura znajduję się w odległości spaceru od słynny pałac i park kompleks dla wieczorny spacer i sport. Transport jest zamieszkałym obszarem z szybkim wyjściem do Moscow Ring Road i doskonałe połączenia transportowe do centrum. Zadzwoń natychmiast! Mieszkanie jest gotowe do oglądania. Pokażemy wam w dogodnym czasie. Nie przegap szansy na zakup nieruchomości! LLC "Your Capital", UNP 101136973, licencja nr 02240 / 15 z 17.02.05, umowa na świadczenie usług w zakresie nieruchomości nr 570 / 13 z 11.05.2026.