Mieszkanie 2 pokoi 48 m² Brześć, Białoruś

Białoruś, Brześć
$57,000
$1,188/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    vulica 17 Vierasnia, 49

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,188/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1966
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Lot 9620. Twoja szansa, aby żyć w samym sercu Brestu jest przytulne mieszkanie 2-pokojowe na ulicy. Międzynarodowy!

W samym sercu miasta, rzut kamieniem od Embankment, to mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 5-piętrowego budynku zbudowany w 1966 roku.

Całkowita powierzchnia 48 m2, wygodny układ po obu stronach świata.
Kuchnia 6.1 m2 to miejsce na rodzinne śniadania i wieczory prysznicowe.
Wielki czyste karty do wdrożenia każdego z fantazji projektowania!

Wyjątkowe zalety:

Najlepsze miejsce do życia i inwestowania! Idealny zarówno dla własnego życia, jak i do wynajęcia - goście miasta są zawsze w potrzebie mieszkania w tym obszarze.
Bliskość nabrzeża jest okazją do korzystania z codziennych spacerów nad wodą, spotkać świty i zobaczyć zachód słońca, bez opuszczania ulubionej dzielnicy.
Cała infrastruktura, o której współczesny obywatel marzy: przystanki transportowe, sklepy, apteki, kawiarnie, szkoły i przedszkola, dosłownie przekracza próg.
W odległości spaceru główne atrakcje: Brest Fortress, Naberezhnaya, Sovetskaya Street, TSUM, wygodne galerie handlowe i zielone parki dla reszty rodziny.
Jest to coś więcej niż mieszkanie - jest to wyjątkowa okazja do życia w rytmie wydarzenia miasta, cieszyć się wszystkimi jego korzyściami i zawsze pozostać w centrum uwagi!