Mieszkanie 2 pokoi 46 m² Soligorsk, Białoruś

Białoruś, Soligorsk
$49,900
$1,080/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    Kastrycnickaja vulica, 31

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,080/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    46 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1988
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Stylowe mieszkanie z meblami i wyposażeniem

❤️Nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 46,2 m kw., z wysokiej jakości napraw na siódmym piętrze budynku dziewięćpiętrowego jest idealnym rozwiązaniem dla koneserów komfortu, gotowy do wejścia bez zbędnych kłopotów!

Adres: Soligorsk, Oktyabrskaya Street 31

Na sprzedaż stylowy dwupokojowy apartament 46.2 m2 z doskonałą renowacją na 7. piętrze domu dziewięćdziesiątkowego - gotowe rozwiązanie dla tych, którzy cenią nowoczesny komfort i nie chcą tracić czasu na aranżacji! Przynieś swoje rzeczy i zacznij nowe życie w swoim wymarzonym mieszkaniu.

Naprawa odbywa się jakościowo i rozważnie, w jednym nowoczesnym stylu przy użyciu naturalnych odcieni światła, które tworzą atmosferę światła i przestrzeni. Salony są przestronne i jasne, z wysokiej jakości linoleum pod latarnią.

Stylowe ciemne drzwi wewnętrzne ze szklanymi wkładkami dodają elegancji do całego wnętrza.

- Korytarz jest czysty i funkcjonalny. Istnieje built- w szafie z lustrzanymi drzwiami, które wizualnie rozszerza przestrzeń i rozwiązuje problem przechowywania zewnętrznych ubrań i butów. Drzwi frontowe są niezawodne, kontrastujący kolor, zapewnia bezpieczeństwo.

- Kuchnia to marzenie prawdziwej gospodyni! Nowoczesna kuchnia minimalistyczna z nowym zestawem słuchawkowym z błyszczącymi fasadami bez uchwytów (system push- to- open) - wystarczająco prosta do otwarcia szafki. Budynek - w czarny piec gazowy z piekarnikiem pozostaje dla nowych właścicieli, czarny sztuczny zlew kamienny jest praktyczne i stylowe. Powierzchnia robocza i fartuch są wykonane z wysokiej jakości materiału do lekkiego marmuru - łatwo jest umyć i wygląda drogo. Górne szafki zapewniają maksymalną ilość miejsca na naczynia i produkty. Praktyczne linoleum leży na podłodze..

Osobna łazienka jest zawsze plus dla wygody rodziny! W pełni oprawione w nowoczesne płytki, sufity napinane z wbudowanym oświetleniem są instalowane. Wszystkie hydrauliki są nowe, wysokiej jakości - niezawodne i stylowe, będzie trwać przez wiele lat.