Mieszkanie 3 pokoi 75 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$135,000
$1,810/m²
;
In CRM: 993029
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    ulica Odeska, 20 b
  • Metro
    Avtozavodskaya (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,810/m²
  • Piętro
    Piętro
    13
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    45 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2011
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    19

Opis

3-pokojowe mieszkanie dla rodziny w pobliżu metra w Mińsku, ulica Odesa, 20B 74 m2 z wygodnym układem na 13 piętrze 19-piętrowego domu. Metro jest około 12 minut pieszo. Apartament posiada trzy oddzielne pokoje o powierzchni 17,1 m2, 14,8 m2 i 13,1 m2, kuchnię o powierzchni 9,3 m2 oraz pomieszczenie 2 m2, które można stosować jako garderobę lub dodatkowy system przechowywania. Okna są po obu stronach domu, więc mieszkanie ma mnóstwo naturalnego światła i dobre powietrze. Zainstalowane okna z zamkami dla dzieci, jest przeszklony balkon, budynek - w kuchni z urządzeniami i przestronne wardrobes- coupe. Dom został zbudowany w 2011 roku z nadzoru wideo, pasażerów i windy towarowej. Na podwórku jest plac zabaw, parking w pobliżu. Gimnazjum nr 25, szkoły, przedszkola, szkoły baletowe, sklepy, apteki, banki, kompleks sportowy i przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru. Wygodny dostęp do różnych części miasta. Mieszkanie jest schludne i gotowe do życia. Sprzedaż netto. Kluczyki w dniu transakcji. Zadzwoń i umów się na wizytę. LLC "Your Capital", UNP 101136973, licencja No02240 / 15 z 17.02.05, umowa na świadczenie usług w zakresie nieruchomości No491 / 13 z 28.04.2026.