Dom 31 m² Dziamidavicki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Dziamidavicki sielski Saviet
$44,900
$1,453/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    Parhurava 2,

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    31 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    900 m²

Opis

Dom drewna 16 km od Mińska w zamkniętej podmiejskiej wsi.

Całkowita powierzchnia domu wynosi 30.9 metrów kwadratowych. Dom ma dwa poziomy. 2025 rok budowy. Metalowy dach.

Okna to stosy PVC.

Podłogi są drewniane.

Na podłodze jest krzyk.

W środku pod czystym wykończeniem.

Drugie piętro (mansard): częściowo ściany są wyłożone deską, dach jest izolowany.

Komunikacja: lekka, wodna - studnia jest głęboka na raz dla całego partnerstwa, oddzielne studnie dostępu do wody dla 4 domów, kanalizacja - lokalne (tylko wejście do domu), gaz jest w pobliżu (idzie w dół ulicy). Wszystkie komunikaty są w domu (z wyjątkiem gazu).

Terytorium: działka 9 akrów, własność prywatna. Zamknięte terytorium z kontrolą dostępu, wejście odbywa się przez bramy automatyczne, dostęp jest dostępny tylko dla mieszkańców partnerstwa. Monitoring wideo. Fiber optic.

Sądy dziecięce i siatkarskie są wyposażone na terytorium.

W zimie jest stałe usuwanie śniegu.

W pobli? u las, malownicze miejsca.

Można tam dojechać w dwóch kierunkach do Brestkoy (28 km od Mkad) lub Grodno (16 km od Moscow Ring Road).

15 minut samochodem i jesteś w naturze!

Numer umowy z agencją 96 / 1 (2026) od 2026- 05- 12