Mieszkanie 1 pokój 36 m² Słuck, Białoruś

Słuck, Białoruś
$29,900
$821/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    vulica 14 Partyzan, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $821/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    36 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1987
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Apartament w murowany dom w centrum slutsk

❤️Przestronny jednopokojowy apartament na sprzedaż 36.4 m2 na wygodnym 3 piętrze w 9- piętrowym domu z cegły w samym sercu Słucka - świetna okazja, aby kupić mieszkanie w obszarze z rozwiniętą infrastrukturą i stworzyć wnętrze swoich marzeń!

Adres: Sluck, 14 Partizan, 1

Apartament znajduje się na 3 wygodnym piętrze w 9- piętrowym domu z cegły.

Apartament ma ogromny potencjał dla tych, którzy chcą dokonać renowacji dla siebie i wdrożenia własnych pomysłów projektowych.

Salon jest dogodnie rozmieszczony, miejsce do spania jest przydzielone, co pozwala zorganizować przestrzeń tak funkcjonalnie, jak to możliwe - obszar rekreacyjny, obszar pracy, wszystko można zaplanować dla Państwa potrzeb.

Sufity stretch zostały już zainstalowane - jest to gotowe rozwiązanie, które wygląda nowocześnie i schludnie. Podłogi są drewniane.

Kuchnia jest 7,3 m2 przestronne wystarczająco, aby pomieścić komfortowy zestaw i jadalnia.

Łazienka jest oddzielna - zawsze plus dla komfortu i wygody w życiu codziennym.

Cegła 9- piętrowy dom, wyposażony w windę. Przytulne, ciche podwórko z miejscami parkingowymi i plac zabaw.

- Lokalizacja mieszkania jest idealna - centrum miasta! W pobliżu dużego centrum handlowego "Europark", gdzie można spędzić weekend, iść do kina lub zakupy, sklep Santa, apteki, bank, szkoła i przedszkola - wszystko w odległości spaceru.

- Doskonała dostępność transportu, w pobliżu przystanku.

❤️ Szukasz dochodowej nieruchomości czy chcesz sprzedać swoją? Rozwiązamy to dla Ciebie z dbałością i profesjonalizmem:

- Kup mieszkanie lub dom w Mińsku i regionie