Mieszkanie 3 pokoi 68 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$115,000
$1,695/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    prospekt Rokossowskiego, 145 Domasnij

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,695/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1974
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Serebryanka: Rokossovsky Avenue d.145

Idealne dla rodziny!

Szukasz idealnego miejsca dla rodziny? Oferujemy na sprzedaż przestronny trzypokojowy apartament przy ul. Rokossovsky, 145, położony w zielonej i rozwiniętej okolicy Serebryanka.

Zalety przyszłego mieszkania:

• Układ funkcjonalny: Trzy pojedyncze pokoje dają każdemu członkowi rodziny swoją przestrzeń. Jasne i przestronne kuchnia, gdzie cała rodzina może zebrać się na kolację. Wygodny korytarz.

Apartament częściowo odnowiony z jego oleju napędowego

• Windows: Okna skierowane są na obie strony domu, zapewniając doskonałe powietrze i oświetlenie.

• Infrastruktura opracowana: Obok domu są szkoły, przedszkola, kliniki. W sklepach, supermarketach, aptekach, bankach, centrach handlowych.

• Obszar zielony: W pobliżu domu jest park,

Gdzie możesz wyprowadzić całą rodzinę.

Jest to świetna opcja dla tych, którzy cenią spokój, komfort i wygodę życia w obszarze o dobrze ugruntowanej infrastrukturze.

- Zadzwoń do mnie.

- Zapraszamy do obejrzenia. Ocena nieruchomości i sprzedaży pomocy.

UE "Miernik kwadratowy"

UNP: 190003285

Licencja 02240 / 29 _
z 17.02.2005, Ministerstwo Sprawiedliwości RB

Umowa 341 / 24 z 04.05.2026

Numer umowy z agencją 341 / 24 od 2026- 05- 04