Dom 53 m² Rakauski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Rakauski sielski Saviet
$13,900
$262/m²
;
Data aktualizacji: 11.05.2026

Rok realizacji
    1993
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 000 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż
  • Ogród

Opis

Tylko 40 km od Moscow Ring Road jest sprzedawane 3- poziom dacha w / t Dubrava- Mapid, Wolozhinsky dzielnicy Mińska.

Na sprzedaż 3- poziom dacha w / t "Dubrava- Mapid", Wołożyński rejon Mińsk.

Dom tarczowy, zbudowany w 1993 roku, jest otoczony bocznikiem, 1 piętro - garaż, 2 piętro - weranda, kuchnia i sypialnia, 3 piętro - sypialnia z balkonem, dach łupku. Powierzchnia całkowita 53m2, powierzchnia kuchni 12m2. Dom posiada 2 sypialnie i przestronną jasną werandę. Jest elektryczność, woda sezonowa, przewożona z miejsca do domu, WC na ulicy.

Dzia? ka 10 akrów, poprawnego kształtu, znajduje si? na wzgórzu, jest altana. Drzewa owocowe: jabłonie, gruszki, śliwki, wiśnie i krzewy jastrzębia i jagody, mały ogród.

Domek znajduje się w lesie, w pobliżu rzeki West Berezina (800 m), piękne spokojne miejsce dla obywateli. Doskonałe połączenia transportowe, 800 m do przystanku autobusowego, wygodne wyjście do Moscow Ring Road, tylko 40 km do Mińska. Dom jest gotowy do życia.

Partner All LLC, UNP 690665135, licencja Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Białorusi nr 02240 / 321 z 02.12.2016, umowa na świadczenie usług w zakresie nieruchomości nr 54 / 7 z 08.04.2026.