Dom 2 pokoi 82 m² Tomkavicy, Białoruś

Tomkavicy, Białoruś, Dabryniouski sielski Saviet
$34,000
$415/m²
;
In CRM: 401601
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.05.2026

• Adres
    Zalenaa vulica, 12

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2005
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    54 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    20 m²

Opis

Sprzedam mieszkanie budynek w ag. Tomkovichi, Dzierzhinsky powiat Lokalizacja: Minsk region, Tomkovichi, Zelenaya str. Kierunek: Brześć, 26 km od MKAD Charakterystyka obiektu Typ: budynek mieszkalny Powierzchnia: łącznie - 82 m2, mieszkanie - 54 m2, kuchnia - 15.7 m2Plot: 20.31 ha Przygotowanie: 100% Estate: 1 poziom + mansard (wymaga instalacji schodów) Rok budowy: 2005 Ściany materiałowe: log (okrągły, zebrany w zimie przez technologię) Dach: łupek Komunikacja: centralny wodociąg na ulicy ogrzewanie elektryczne Cechy i zalety Asphalt dostęp do domu, duży obszar transportu (Ad stock) nowy przedszkola- szkoła-laboratorium feldsher- pośrednictwo poczta poczta kulturalna duża farma "Pravda- Agro" gospodarstwa, ogrody jabłkowe Dostępność transportu: Taksówki z Fanipolem około 30 minut samochodem do Mińska LLC "Your Capital", UNP 101136973, licencja nr 02240 / 15 z 17.02.05, umowa na świadczenie usług w zakresie nieruchomości nr 317 / 13 z 24.03.2026.