Dom 100 m² Lasanski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Lasanski sielski Saviet
$55,000
$550/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

Rok realizacji
    2024
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 100 m²

Opis

Dom z lądem i komunikacją, 21 km od Mińska

❤️ Doskonała wersja działki z domem o powierzchni 100 m2 z komunikacją w stacji "Polyanka 2008", w pobliżu "Stalin Line" i tylko 21 km do Mińska.

Adres: ST Polyanka 2008

- Blok, jednopiętrowy, o powierzchni 100 m2. Komunikacja nie działa. Okna i drzwi są zainstalowane. Dach jest metalowy dach, izolowany. Ciepła podłoga zamontowana.

- Dom znajduje się na głównej ulicy koleżeństwa, dobre drogi dojazdowe..

- Działka jest własnością prywatną, znajduje się w partnerstwie ogrodowym "Polyanka 2008".

- W pobliżu jest historyczny i kulturalny kompleks "Stalin Line".

- Postój w transporcie publicznym trwa około 11 minut. Wygodna odległość do Mińska wynosi tylko 21 km.

To świetne miejsce na budowę wymarzonego domu w pobliżu stolicy. Lokalizacja łączy spokój życia kraju i wygodny dostęp do miasta. Przydatna wersja strony z już zbudowanym domem i komunikacją.

❤️ Szukasz dochodowej nieruchomości czy chcesz sprzedać swoją? Rozwiązamy to dla Ciebie z dbałością i profesjonalizmem:

- Kup mieszkanie lub dom w Mińsku i regionie