Dom 76 m² Mołodeczno, Białoruś

Białoruś, Mołodeczno
$17,500
$230/m²
;
Data aktualizacji: 10.05.2026

• Adres
    ulica Janki Kupały, 13

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1955
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    900 m²

Opis

Log house 1955, 76 m2, 9 akrów, pod rekonstrukcją

❤️Log house 76 m2 na działce 9 akrów w centrum Molodechno z asfaltowym wejściem i przystankiem transportowym jest obiektem inwestycyjnym do odbudowy lub rozbiórki z potencjałem rozwojowym w rozwiniętym obszarze.

Adres: Mołodny, Yankee Kupala Street

Log House, zbudowany w 1955 roku. Całkowita powierzchnia domu wynosi 76 metrów kwadratowych - kompaktowa przestrzeń, która może być przekształcona, aby zaspokoić nowoczesne potrzeby. Dom wymaga renowacji lub rozbiórki w celu stworzenia nowoczesnego obiektu mieszkalnego lub handlowego.

Plac, na którym znajduje się dom jest 9 akrów - wystarczy miejsca na różne projekty rozwojowe.

Wejście na chodnik pozwala na łatwy dojazd samochodem do domu, zapewniając praktyczność do odbudowy lub prac budowlanych.

Dom znajduje się w Molodechno pod adresem Kupala Street, 22 - centralnej lokalizacji w rozwiniętym mieście regionu Mińska.

W odległości spaceru od domu znajduje się szkoła, apteka, sklepy, itp.

Przystanek transportu publicznego znajduje się w pobliżu domu, który zapewnia wygodne połączenia transportowe do innych dzielnic Molodechno, centrów powiatowych i stolicy. Autobusy i minibusy łączą miasto z pobliskimi osiedlami i Mińsk.