Mieszkanie 4 pokoi 57 m² Słuck, Białoruś

Słuck, Białoruś
$43,000
$758/m²
;
Data aktualizacji: 16.05.2026

• Adres
    Vilienskaja vulica, 57

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $758/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1967
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

4-pokojowy apartament 56.7 m2 z balkonem

❤️ 4-pokojowe mieszkanie 56.7 m2 na 4 piętrze ceglanego domu w 1967 roku z balkonami i oknami z obu stron. Ostrożnie naprawy, drewniane podłogi, częściowo meble pozostaje. Cichy dziedziniec, szkoły, rynek, studia medyczne i sklepy w pobliżu, wygodny transport i wyjście na dworzec kolejowy i autobusowy.

Adres: Sluck, Vilenskaya Street 57

Apartament znajduje się na 4 piętrze ceglanego domu 5-piętrowego, o łącznej powierzchni 56,7 m2, mieszkalny - 44,9 m2, z balkonami ze szkła.

Planowanie jest racjonalne, z oknami po obu stronach domu - apartament ma dużo naturalnego światła i poczucie przestrzeni.

Drewniane podłogi tworzą ciepłą podstawę wnętrza, a naprawa odbywa się ostrożnie, nieco powyżej poziomu kosmetyków: ściany w spokojnym zakresie, sufity z dekoracyjnymi wykończeniami, wszystko jest utrzymywane w dobrym stanie.

W korytarzu znajduje się przestronna szafa z fasadami lustrzanymi, która wizualnie rozszerza przestrzeń i rozwiązuje problem przechowywania bez zbędnych mebli.

Kuchnia wyposażona jest w funkcjonalny zestaw słuchawkowy z wystarczającą liczbą szafek i wygodną powierzchnią roboczą. W oknie znajduje się fartuch z płytkami, kuchenką i kapturem, miejsce dla grupy jadalnej - wszystko jest zorganizowane kompleksowo i logicznie.