Dom 56 m² Radoszkowice, Białoruś

Radoszkowice, Białoruś
$18,900
$338/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    ulica Dowatora, 8

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1976
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 275 m²

Opis

Dom jednopoziomowy 56 m2 w Radoshkovichi.

❤️Dom jednopoziomowy (56 m2) z trzema salonami, ogrzewaniem kuchennym na działce 12,75 ha w 43 km od Mińska w przyjaznym środowisku!

Adres: Radoshkovichi, Dovatora Street

- Domek z dziennikami. Powierzchnia mieszkalna 56 m2 - komfortowa przestrzeń, idealnie zorganizowana dla rodziny.

Dom składa się z trzech pełnowymiarowych salonów, z których każdy może być wykorzystywany do zamierzonego celu.

Plac o powierzchni 12,75 hektara to znacząca przestrzeń, która daje pełną swobodę kreatywności i realizacji.

Asphalt drogi dostępu zapewniają wygodny dostęp do domu we wszystkich warunkach pogodowych.

Gaz jest realizowany wzdłuż ulicy, i jest to możliwość podłączenia ogrzewania gazowego w przyszłości, jeśli chcesz uzupełnić ogrzewanie kuchenki.

Dom znajduje się w GP Radoshkovichi w regionie Mińsk. To malownicze miejsce otoczone przez naturę, spokojne i ekologiczne. W tym samym czasie Radoshkovichi jest tylko 43- 48 km od Mińska - nie za daleko do pracy lub spacerów do stolicy.

Radoshkovichi mają doskonałą dostępność transportu. Trasy regularnych autobusów i minibusów odbywają się regularnie między Radoshkovichi i Mińsk (około 45 minut w tranzycie).